Pranešimas tėveliams

2023-10-17

Gerbiami tėveliai,

Pastaruoju metu į darželio elektroninį paštą gaunami grasinančio turinio laiškai.

Atsižvelgdami į situaciją, steigėjo ir policijos rekomendacijas, įstaigos mokytojai ir kiti darbuotojai, nutarėme ir prašome:

  • Į ugdymo įstaigos vidaus patalpas neiti.
  • Į darželio teritoriją užeiti tik lydint ar paimant vaiką.
  • Paėmus vaiką palikti teritoriją ir neužsibūti joje, kad lengviau galėtume stebėti pašalinių žmonių patekimą į darželio teritoriją ir/ar patalpas.

Stengiamės kuo greičiau įvairiais sklaidos kanalais informuoti Jus apie esamą situaciją.

Norime Jūsų paprašyti būti budriems, sekti mokytojų/administracijos siunčiamą informaciją. Reaguoti pastebėjus įtartinus asmenis, paketus, daiktus ar kt. informuojant mokytojas ir/ar administraciją.

Kilus klausimams skambinkite bendruoju įstaigos telefonu: 85221490

Direktorė Renata Rudienė

Kiti įrašai

Pelėdžiukų šešėlių teatras
Pelėdžiukų grupės vaikai pakvietė draugus kurti Žibinto istoriją. Šešėlių teatras – puikus būdas tyrinėti šviesą ir tamsą.
Skaityti daugiau
Ugnies ir šviesos šou
Mažėjanti saulės bei dienos šviesa, ilgėjanti naktis skatina ieškoti šviesos! Tad, kartu su darželio bendruomene dalinome šviesa: įžiebėme žibintus – lauke, languose ir širdyse… grožėjomės…
Skaityti daugiau
Rudens palydos
Štai kaip linksmai, nuotaikingai ir išradingai Skruzdėliukų grupės vaikučiai kartu su mokytojomis ir tėveliais palydėjo rudenėlį.
Skaityti daugiau
Judrusis koridorius
Judėjo visas koridorius!  
Skaityti daugiau
Pakalnutės Rudens Madų
Pats ruduo suteikia galimybę pasidžiaugti jūsų sukurtais rudeniniais skėčiais ir juos pristatyti Pakalnutės Rudens Madų Fiestoje… Dėkojame visiems, mažiems ir dideliems, organizavusiems ir dalyvavusiems smagioje…
Skaityti daugiau
Skip to content