VASA atvažiuojamųjų pamokų programa

2022-10-18

Edukacinė dalis – pasakojama kaip nuo parduotuvės, namų šiukšlinės iki rūšiavimo konteinerių keliauja atliekos, kokiu pavidalu jos gali atgimti, jei bus tinkamai rūšiuojamos ir atitinkamai perdirbtos. Renginio metu žaismingai aptariami įdomūs faktai apie rūšiavimą, atliekas ir kt.

Interaktyvus žaidimas “rūšiuoju taikliai” – pamokos metu žaidžiamas interaktyvus šiukšlių krepšinis, kurio metu vaikai mokomi kokios atliekos kokius konteinerius turi pasiekti taikliai.

 

Kiti įrašai

Žibintų eisena
Keletas akimirkų iš Žibintų eisenos
Skaityti daugiau
Žibintininko istorija
Žvirbliukų gr. vaikučiai parodė draugams Šešėlių teatro vaidinimą
Skaityti daugiau
edukacinis projektas NEBAISOS
Pamokos metu vaikai ne tik pamatė netradicinius gyvūnus, bet ir sužinojo kur jie gyvena, kuo maitinasi, kaip atrodo, galėjo juos paliesti.
Skaityti daugiau
Draugo diena darželyje
Minėjome tarptautinę draugo dieną, kuri yra lapkričio 29 diena. „Žvirbliukų“ grupė su darželio psichologe Indre ir mokytoja Aušra žiūrėjo, analizavo senosios animacijos filmuką „Didžiausias draugas“…
Skaityti daugiau
Linksmai išlydėjome rudenėlį
Ryškiomis įvairiaspalvėmis kaukėmis pasipuošę, nuotaikingai išlydėjome Rudenėlį. Pramogų salėje vaikai su mokytojomis linksmai šoko, dainavo, vaidino!  
Skaityti daugiau
Kalėdų belaukiant
Kai tik pasirodo pirmosios snaigės ir gruodis pradeda skaičiuoti pirmąsias savo dienas, prasideda šventas ir tylus laukimo laikas, visų širdys prisipildo laukimo, džiaugsmo ir rūpesčių.…
Skaityti daugiau
Skip to content