Papildomas ugdymas

Darželyje siūlomos papildomos veiklos, padedančios vaikams augti ir ugdytis, bendrauti ir
bendradarbiauti su draugais ir suaugusiais.
Galima rinktis sau įdomias veiklas, kurias organizuojame darželio salėse popietiniu laiku.

          Pramoginiai šokiai
Tomo Petreikio šokių studija ir mokytoja Greta kviečia šokti linksmus linijos bei pramoginius šokius. Šokant studijoje, vaikai dalyvauja šokių atestacijose, TPŠS konkursuose, šventėse.

           Anglų kalba
Mokytoja Svetlana kviečia vaikučius linksmai ir turiningai leisti laiką anglų kalbos užsiėmimuose, kurių metu vaikai atlieka trumpas ir įdomias užduotis su programos personažais – dainuodami, mokydamiesi rimuočių, skaičiuočių, žaisdami judriuosius ir didaktinius žaidimus

           Keramika
Mokytojas Martynas siūlo pajausti molį. Molis – terapijos priemonės, kuri sugeria neigiamas emocijas, o pats minkymo procesas – minkyti, lipdyti, gadinti ir vėl iš naujo kurti suteikia daug gražių ir džiaugsmingų akimirkų.

        Krepšinis
Sostinės krepšinio mokykla ir treneris Mindaugas kviečia sportuoti ir patirti daug smagių emocijų, išmokti dirbti komandoje, dalyvauti šeimų šventėse ir renginiuose, žaisti Lietuvos darželinukų čempionate

      Karate

Kyokushin karate klubas Toshi ir treneris Renaldas kviečia į karate užsiėmimus, kurių tikslas – gera nuotaika ir savijauta; noras – pasitikėjimas savimi ir pozityvumas; užduotis – žinios ir stiprybė; galia – Kovotojo dvasia.

       Bricks4Kidz

Užsiėmimai su LEGO konstruktoriais, kurių metu vaikai įsisąmomina mokslo, technologijų, inžinerijos ir matematikos (S.T.E.M.) principus. Svarbu, kad mokymasis būtų ne nuobodus, o skatinantis vaikų vaizduotę, ugdantis multisensorinius įgūdžius.

      Gimnastika

Vedami grupiniai užsiėmimai, vadovaujant trenerei, atliekami įvairūs gimnastikos elementai, kurie ne tik lavina kūną, bet gerai nuteikia emociškai. Šie užsiėmimai akivaizdžiai pagerina vaiko fizinius ir funkcinius duomenis.

Skip to content