Vilniaus  m. lopšelio–darželio „PAKALNUTĖ“

2020 metų I pusmečio

veiklos planas

(renginiai, parodos, projektai, veikla)

Nr. Renginio pavadinimas Data Dalyviai Atsakingas asmuo
1. Atsisveikinimas su eglute Sausio 6 d. Visi norintieji Men. ugd. pedagogė Elana Nemčiauskienė ir grupių auklėtojos
2. Konkursas – paroda „Gražiausia žiemos snaigė“ Sausis Visi norintieji Pedagogės:  Jolanta Bieliauskienė, Marija Buraitytė
3. Interaktyvi ekskursija į Energetikos ir technikos muziejų Sausio 10 d. „Bitučių“, „Boružiukų“,

„Ežiukų“, „Skruzdėliukų“ gr.

Pedagogės ir direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė
4. Pilietinė iniciatyva „Atmintis gyva, nes liudija“, skirtą Laisvės gynėjų dienai ir Lietuvos piliečių vienybės pergalei prieš agresorių atminti. Grupių languose uždegamos žvakutės Sausio 13 d. Visos darželio grupės Direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė
5. Pasaulinė sniego diena.

Linksmybės lauke.

Sausio 20 d. Visos darželio grupės Direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė  ir Šarūnė Valinskaitė
6. Svečiuose Tradicijų ir tautosakos teatras „Antis“ Sausis Visos darželio grupės Direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė
7. Projektas „Graži šypsena“ Sausis – vasaris Visos darželio grupės Pedagogės ir direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė
8. Lietuvos gimtadienis Vasario 14 d. Dalyvauja visos darželio grupės, šventę veda „Boružiukų“ gr. vaikai ir auklėtojos Men. ugd. pedagogė Elana Nemčiauskienė ir  pedagogės: Laima Mikulskienė, Ruslita Puriuškienė
9. „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“ festivalis darželyje Vasario 19 d. Šešios darželio grupės Direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė ir Šarūnė Valinskaitė
10. „Užgavėnės“ Vasario 25 d. Visos darželio grupės, šventę veda „Bitučių“ gr. vaikai ir auklėtojos Men. ugd. pedagogė Elana Nemčiauskienė ir pedagogės
11. Išvyka į Lietuvos nacionalinį muziejų Vasario 28 d. Priešmokyklinės grupės Direktorė Renata Rudienė ir pedagogės
12. Sferinis kinas Kovo 3d. Visos darželio grupės Direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė
13. Kazys ir Kazytė kviečia

į „Kaziuko“ mugę

darželyje

Kovo 5 d. Visos grupės.

Šventę veda „Skruzdėliukų“ gr. vaikai ir auklėtojos

Men. ugd. pedagogė Elana Nemčiauskienė ir pedagogės; Irina Petronytė, Karina Pavtel
14. „Veiksmo mėnuo be patyčių 2020“ Kovas Priešmokyklinės grupės Direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė ir psichologė Indrė Stefanovič
15. Išvyka į planetariumą Kovo 17 d. Priešmokyklinės grupės Direktorė Renata Rudienė ir pedagogės
16. „Lietuvos mažųjų žaidynės 2020“ festivalis Vilniaus regione Kovo 16-18 d. „Ežiukų“ grupė Direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė, Šarūnė Valinskaitė, Solveiga Grigaliūnaitė
17. „Žemes diena“ – ekologinis projektas  „Mano švarioji žemelė“ Kovo 20 d. Visos darželio grupės ir auklėtojos Pedagogės: Liucija Fedorovič, Solveiga Grigaliūnaitė
18. Ritulio tarpgrupinis turnyras Kovas 25 d. Darželio grupės Direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė,  Šarūnė Valinskaitė
19. Gandrinės „Gandrelis nepražus“ –  vaidinimas vaikams Kovo 27 d. Dalyvauja grupės, norinčios žiūrėti spektaklį. Vaidina „Pagrandukų“ gr. vaikai ir auklėtojos Pedagogės Jolanta Bieliauskienė, Marija Buraitytė
20. Svečiuose Klouno teatras su „Klouno pasaka“ Kovo 30 d. Visos darželio grupės Direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė
21. „Velykos“ Balandžio 14d. Visos darželio grupės Men. ugd. pedagogė Elana Nemčiauskienė ir pedagogės
22. Svečiuose teatriukas „Bitė Maja“ Balandis Visos darželio grupės Direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė
23. Svečiuose lėlių teatras „Avilys“ Balandis Visos darželio grupės Direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė
24. Tarptautinis vaikų meno projektas, skirtas mamos dienai.

Vaikai kartu su auklėtoja įkurdina savo kūrinius darželio kiemelyje.

Balandžio 30d. Visos darželio grupės Direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė
25. Šaškių turnyras Balandis Priešmokyklinės grupės Direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė,  Šarūnė Valinskaitė
26. Šeimos šventės Gegužė Visos darželio grupės Pedagogės ir men. ugd. pedagogė Elana Nemčiauskienė
27. Svečiuose teatriukas „Nesuk galvos“ Gegužė Visos darželio grupės Direktorės pav. ugdymui Zita Franckevičiūtė
28. „Išleistuvės“ Gegužė „Bitučių“ gr. „Boružiukų“ gr. Men. ugd. pedagogė Elana Nemčiauskienė ir pedagogės: Aušra Vitkauskienė, Violeta Laurinavičienė, Ruslita Puriuškienė, Laima Mikulskienė