Kaip pasirengti ekstremaliosioms situacijoms?

2023-08-03

 Pastarieji pasaulio įvykiai verčia susimąstyti ką turėtume patys daryti atsitikus didesnio masto nelaimei.

Pasiruošimas yra labai svarbus, todėl Vilniaus miesto savivaldybės administracija kartu su Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento prie VRM Vilniaus priešgaisrinės gelbėjimo valdyba organizavo seminarą „Kaip pasirengti ekstremaliosioms situacijoms?“.

 

     Dalinuosi su jumis pateikta medžiaga. Daugiau informacijos rasite LT72 – Lietuvos pasirengimo ekstremaliosioms situacijoms svetainėje (lt72.lt)

 

    Linkiu mums visiems saugaus ir sveiko gyvenimo.

 

Mokymai Pasirengimas ekstremaliosioms situacijoms galite skaityti čia

Kiti įrašai

Pelėdžiukų šešėlių teatras
Pelėdžiukų grupės vaikai pakvietė draugus kurti Žibinto istoriją. Šešėlių teatras – puikus būdas tyrinėti šviesą ir tamsą.
Skaityti daugiau
Ugnies ir šviesos šou
Mažėjanti saulės bei dienos šviesa, ilgėjanti naktis skatina ieškoti šviesos! Tad, kartu su darželio bendruomene dalinome šviesa: įžiebėme žibintus – lauke, languose ir širdyse… grožėjomės…
Skaityti daugiau
Rudens palydos
Štai kaip linksmai, nuotaikingai ir išradingai Skruzdėliukų grupės vaikučiai kartu su mokytojomis ir tėveliais palydėjo rudenėlį.
Skaityti daugiau
Judrusis koridorius
Judėjo visas koridorius!  
Skaityti daugiau
Pakalnutės Rudens Madų
Pats ruduo suteikia galimybę pasidžiaugti jūsų sukurtais rudeniniais skėčiais ir juos pristatyti Pakalnutės Rudens Madų Fiestoje… Dėkojame visiems, mažiems ir dideliems, organizavusiems ir dalyvavusiems smagioje…
Skaityti daugiau
Skip to content